Rudle

Rudly vyrábíme ze svařených  ocelových trubek. Jejich konstrukce je volena tak, aby poměry sil při naklápění rudlu s břemenem byly co nejbezpečnější, nevyžadující větší námahu při manipulaci.

Rudly dodáváme s různými typy kol – dle účelu použití:

  • Kola pneumatická o průměru 260 mm
  • Kola pevná polyuretanová o průměru 260 mm (nehrozí nebezpečí propíchnutí)
  • Kola pevná o průměru 200 mm
  • Kola pevná o průměru 140 mm
  • Hvězdicová kola (zvláště používaná pro schodišťové rudly – k snadnému překonání schodů a jiných nerovností, ale zároveň i k pohodlné manipulaci na rovině)

Rukojeti rudlů jsou opatřeny plastovými madly s bezpečnostní ochranou zamezující poranění rukou.

Povrch rudlů je proveden práškovým lakem v různých barevných odstínech – dle RAL na přání zákazníka.

Je možno vyrábět rudly rovněž v hliníkovém provedení, které jsou typické svou nízkou hmotností oproti srovnatelným ocelovým rudlům.

Součástí našeho výrobního sortimentu je i výroba konstrukčně složitějších rudlů – tzv. víceúčelových rudlů – rudly je možno dodávat s pevnou i sklopnou lopatou nebo rudl 2v1, který je univerzálně použitelný, neboť umožňuje přepravu nákladu jednak ve sklopené poloze stejně jako tradiční plošinový vozík, jednak jej lze složit a používat jako standardní rudl.

Rudl se používá na přepravu materiálů od dřeva, sudu, pneumatik, balíků, stavebních či strojírenských produktů a polotovarů. Rudlík je multifunkční a je možné rudl použít i na schody jako schodišťový rudlík, jiný potřebuje skládací hliníkový rudl, další zase rudl na pivní sudy nebo pneumatiky.

Rudl S101

Rudl S101 - Rudle

Rudl S

Rudl S - Rudle

Rudl S05A

Rudl S05A - Rudle

Rudl S05A

Rudl S05A - Rudle

Rudl S04

Rudl S04 - Rudle

Rudl S18

Rudl S18 - Rudle

Rudl S18

Rudl S18 - Rudle